infolinka2

Vážení zákazníci, milí priatelia a hostia

Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu a vyhlásenia hlavného hygienika a pandemickej komisie, našu akciu Chopok 2020 rušíme.

Je ťažké zabezpečiť, aby ste sa cítili bezpečne a komfortne, aj keď my ako organizátor kongresu a Wellness Hotel Chopok ako náš partner sme sa veľmi snažili. Vaše zdravie a bezpečnosť sú pre nás prvoradé.

Zároveň Vás pozývame na náš ďalší kongres Estetika v každodennej praxi v Hoteli Mikado v Nitre, ktorý sa koná 16-17. apríl 2021.

Organizačné pokyny:

Poplatok za registráciu vzdelávacej akcie, ktorý ste uhradili na účet komory zubných lekárov v Žiline Vám bude vrátený v priebehu 2 týždňov. V prípade nejasností ohľadom Vašich platieb prosím kontaktujte p. Hoffmannovú s RKZL Žilina

(email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , tel.: 0904 631 676).

Platba dentálnych hygieničiek a platba za sprevádzajúcu osobu, ktorá bola poukázaná na účet firmy SANUS Vám bude vrátená do 2 týždňov späť na Váš účet.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať (email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  , tel.: 0911 066 034).

Miroslav Kasana

 

Pozvánka EKP 2020 Chopok

str3